Reimo Rehkli

Mu südameasi on panna meeskonnad töötama nagu hästi toimiv masin, ning teha seda meeldival ja struktureeritud viisil. Kusjuures struktureeritult küll, aga nii, et sellest ei saa arugi! Just see paneb minu silmad särama. Mul on tugev empaatiavõime, kogemusi kõikvõimalike meeskondadega ja suur kirg struktureeritud koosolekute vastu. Seda võivad kinnitada ka teised. Näiteks ühel juhul arvas klient, et teab juba, milles on probleem. Siis tegime koosolekul ühe harjutuse, mis tõi päevavalgele tegeliku põhjuse. See oli nagu tõeline detektiivimäng, ainult kuritegu oli vähem ja tulemusi rohkem. Nii et kui oled valmis avastama varjatud probleeme ja oma tiimi tõhusamaks muutma, olen just mina see, keda vajad! Võta ühendust ja vaatame, kuidas saame su meeskonna õigele teele suunata.

Minu teenused

Koolitused

Erinevad koolitused: Canva kasutamine, veebitekstide koostamine, töötubade läbiviimine jpm.

Disainisprindid

Viin läbi disainisprinte, mille käigus luuakse ja parandatakse tooteid ja teenuseid.

Töötubade juhtimine

Aitan meeskondadel teha paremaid otsuseid, tõhusalt prioriseerida ülesandeid, meeskonnana kooskõlas olla ja pakkuda lahendusi, mis toimivad.

Konsultatsioonid

Pikaajalise kogemuse tulemusena, aitan turunduse, kommunikatsiooni ja efektiivsemate töötubade juhtimise teemadel. Lisaks erinevad nutikate tööriistade teemad nagu näiteks Canva, Notion jne.

Tagasiside

Kliendid

Veebimajutuse ametlik partner
etEesti